Konečně život naplno....

03. 05. 2012 | † 04. 02. 2014 | kód autora: 5gC

No jsem strašně,ale strašně ráda,že jsem si založila blog,protože jsem tu dostala pár rad do života,které mi pomoly tolik,že těď už konečně žiju!!!!!no většina rad bylo k článkům psané o lásce,ale to jsem asi potřebovala nejvíc............no tak rada první:

25. 04. 2012 - 18:09

jancapovidky®pise.cz: Zlato... netuším, kolik ti je let, hm? Ale podle toho komentáře jsem usoudila, že asi moc ne. Tím, že tě tenhle kluk takhle podrazil, se svět nezboří. Prostě se to stalo a je to tak, s tím je na prd něco dělat. Ani to nejde. Problémy od dětství, teď se zamysli, jaký problémy to byly? Nepoznamenalo to nějak jeho psychiku? Měla jsem přítele, a on se předávkoval heroinem - jo, zemřel. Proč? Kvůli svýmu dětství. Nebudeš mi asi věřit, ale to, co se ti stane v dětství, tě poznamenává víc, než si myslíš. On měl už od mala problémy, prvně spal s holkou ve dvanácti letech... a bral drogy. Předávkoval se. Jsi v pátý třídě... a tohle bereš vážně? To fakt? Pak se vžij do mé situace - nemám nějaký extra problémy, ale tohle je proti těm mým čajíček.
Takže poučení? Jeb na něj. Bože, vy toho naděláte... jaká může být v pátý třídě láska proboha? Ani nevíte, co je definice lásky... takže si z toho nic nedělej, na světě je plno dalších. Hlavně si teď proboha nehledej dalšího...

Díkyyyy anonymní kámoškoo!!!!!!!no a další:

28. 04. 2012 - 13:56

zatoulanaovce®pise.cz: Ahoj, takže. Jsem tu znovu po nějakém tom čase. Připomnělo mi to situaci mé spolužačky. Tohle řeší už půl roku, já se jí snažím všemožně pomoct. Ale nevede to jaksi stále k ničemu. Napíšu ti to takhle: tyhle vztahy osobně nemám ráda, nevyhledávám je. Ehm řekněme, že je ti tak 11-13 let? Nevím, typuju. V tomhle věku nemá cenu začínat vážnej vztah. Teprve poznáváme sami sebe, měníme se, v tomhle období strašně moc. A kluci na základce (pokud se nepletu a Dominik je vážně na základce) nejsou vhodní na nějaké "chození". Vezmi to takhle - jsme na základní škole, jsme děti. Jo, jsme děti, kluci tuplem, čutat do míče a tak. Se vztahem osobně čekám, do ničeho se nehrnu. Stane se ti něco, když budeš nezadaná? Dlouho se čeká na pravou lásku se vším všudy... mozek kluků i holek není na něco takovýho v tomhle mladým věku připravenej. Vezmi si, že v tomhle věku si starší generace hrála hry na hřišti. A my? Jsme uspěchaní, věčně někam chvátáme. Co to je za kravinu mít vážnej vztah například ve třinácti? Máme si užívat. No ne? Já jsem taky nezadaná, nikdy jsem kluka neměla (opominu vztah přes net, jenže to se taky nedalo považovat, jako chození) a dlouho mít nebudu. Neříkám, že bych nebyla ráda. Ale zamysli se: posereš si celý dětství, když si budeš lámat hlavu nad klukem, kterej je sám dítě... zvedni se a jděte ven. Někam s partou. S klukama jsem dobrá kámoška a užiju si toho víc, než kdybych s někým z nich chodila. Takže vyčkej. Času na to je dost.

 

Díkyyyyyyyyyyyyy moc moc moc!!!!!!

Tyhle dvě holky mně tolik pomohly,že jsem se prakticky vykašlala na kluky a na chození s někym.....vždyťmládí je jen jedno,tak proč si ho kazit takovejmahle píčovinama,když to vlastně ani nic neznamená.................................................radím vám dobře,pokud potřebujete s čímkoliv poradit,tak s tím zajděte k zatoulaneovci,nebo k jancapovidky.....pomůžou vám,jako pomohly i mně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak přeji hodně štěstí a pppppppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky laska-vztahy

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.